Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Nasze realizacje Asfor car detailing

Felgi Audi A3

Podczas powrotu z imprezy sylwestrowej w Zakopanem, naszego klienta spotkała przykra niespodzianka. Decyzją drogowców,świeży asfalt odrazu po wylaniu na drogę nadawał się do uzytku publicznego.

Zobacz

Mercedes CLS

Odbierasz nowy samochód z salonu?
Myslisz nad zabezpieczeniem go powłoką ceramiczną,folią ochronną, impregnacją wnatrza, by jaknajdluzej pozostał w doskonałej kondycji

Zobacz

Mercedes B

Kilkuletni Mercedes klasy B z Auto-Studio auta używane,poddany korekcie lakieru i aplikacji powłoki ceramicznej Crystal Serum Light 9H

Zobacz

Fiat Multipla

Znacie tego Pana i jego słynną Multiplę? Tak to Moto doradca i jego super bryka.

Zobacz

Nowy Ford Focus Active

Nowy Ford Focus z Naszego łodzkiego salonu FordStore Łódź zaprojektowany został tak, aby każda podróż była łatwiejsza,bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Zobacz

Alfa Romeo Stelvio

Duży luksusowy SUV-idealny do jazdy w terenie, jak również w mieście. Mowa tu o mocnej,280 konnej,czerwonej włoszce Alfa Romeo Stelvio

Zobacz

Audi A7

Audi Q7 po wieloetapowej korekcie lakieru i aplikacji kompozytu ceramicznego Crystal Serum Ultra 10H

Zobacz

Oklejanie przyczepy - naklejka marketingowa

Tym razem zupełnie inna powłoka. Naklejka marketingowa na przyczepie

Zobacz

Zbroja dla felg Qtechniq C5 Armour

Czy zabezpieczyłeś Swoje felgi na trudne warunki zimowe? Chcesz aby Twoje felgi lepiej i łatwiej się domywały-były odporne na przywieranie brudu?

Zobacz

BMW 5 HYBRID

W aucie wykonaliśmy maksymalny dostępny pakiet zabezpieczeń u akredytowanych instalatorów Gtechniq Polska,wraz z aplikacją kompozytu ceramicznego CRYSTAL SERUM ULTRA 10H.

Zobacz

Mercedes S500 Coupe

Mercedes S500 w wersji Designo z łódzkiego salonu Auto-Studio zyskał Ultra Ochronę w postaci aplikacji kompozytu ceramicznego Crystal Serum Ultra 10H od Gtechniq Polska.

Zobacz

VW Beetle

Czy Twój dach cabrio jest odpowiednio przygotowany na zbliżające się warunki zimowe?

Zobacz