Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Asfor myjnia oraz auto detailing w Łodzi osobowe, dostawcze, ciężarowe

Jeśli chcesz żeby Twoje auto wyglądało idealnie to nasza firma z całą pewnoscia spełni szereg Twoich nadziei.
Asfor Car Detailing to bezpieczna myjnia i profesjonalna kosmetyka samochodowa.

Trudnimy się dziedziną zwaną innaczej jako Auto Detailing. Jest to zoptymalizowany proces kompleksowej renowacji, czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania pojazdu samochodowego w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych, a także przedłużenia jego żywotności.

Zabiegi przeprowadzamy zarówno na autach nowych-prosto z salonu, jak i na autach używanych.

Jako jedyni w woj.łodzkim posiadamy akredytację GTECHNIQ-globalnego lidera w zabezpieczaniu wszelkich powierzchni takich jak jachty,łodzie,samoloty.

Udzielamy gwarancji na powłoki ceramiczne od 3 do 9 lat.

Zabezpieczone u nas auto posiada swój unikatowy 6-cyfrowy numer seryjny naklejany na szybę i podlega naszej stałej opiece.Jest wówczas obsługiwane i bezpiecznie myte według norm gwarancyjnych Gtechniq Smart Surface Science.

Dzięki kompleksowej usłudze door to door mogą Państwo cieszyć się wolnym czasem, podczas gdy my wykonamy wszystkie usługi detailingu

Jest to usługa skierowana dla osób, które nie mają czasu oraz możliwości, aby osobiście przyjechać do Asfor Car Detailing. Oferujemy zabranie samochodu z Państwa domu / firmy, wykonanie wszystkich ustalonych wcześniej usług, a następnie przywiezienie samochodu pod wskazany adres.

Przygotowujemy również auta do eventów, zlotów, także do sprzedaży, zdania do salonu itp.

W naszej firmie dopełniamy wszelkich starań aby usługi były wykonane na najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym odpowiednio przeszkolona i sprawdzona załoga, wysokiej jakości sprzet na którym pracujemy, oraz współpraca z renomowanymi firmami produkującymi specjalne kosmetyki samochodowe do Auto Detailingu

Miejscem naszego działania jest Łódź, a dokładniej Powiat Łódzki Wschodni-tam też zapraszamy naszych klientów.

Nasi klienci mają do dyspozycji sklep z profesjonalnymi środkami do pielęgnacji aut (import JAPAN,USA),oraz poczekalnię w której mogą miło spędzić czas, w oczekiwaniu na wykonanie usługi. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów i innych usług pozwala na wykonanie zakupów itp., podczas pobytu samochodu w myjni. Zajmujemy sie również uzupelnianiem i odgrzybianiem układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych.

To co robimy to nasza pasja, w związku z tym zadowolenie Klientów jest naszym wyznacznikiem jakości. 

Pozdrawiamy Serdecznie i ZAPRASZAMY.
Załoga ASFOR

Asfor autodetaling Łódź Asfor autodetaling Łódź Asfor autodetaling Łódź Asfor autodetaling Łódź