Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Nasze realizacje Asfor car detailing

Nowy Ford Focus Active

Nowy Ford Focus z Naszego łodzkiego salonu FordStore Łódź zaprojektowany został tak, aby każda podróż była łatwiejsza,bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Zobacz

Alfa Romeo Stelvio

Duży luksusowy SUV-idealny do jazdy w terenie, jak również w mieście. Mowa tu o mocnej,280 konnej,czerwonej włoszce Alfa Romeo Stelvio

Zobacz

Audi A7

Audi Q7 po wieloetapowej korekcie lakieru i aplikacji kompozytu ceramicznego Crystal Serum Ultra 10H

Zobacz

Oklejanie przyczepy - naklejka marketingowa

Tym razem zupełnie inna powłoka. Naklejka marketingowa na przyczepie

Zobacz

Zbroja dla felg Qtechniq C5 Armour

Czy zabezpieczyłeś Swoje felgi na trudne warunki zimowe? Chcesz aby Twoje felgi lepiej i łatwiej się domywały-były odporne na przywieranie brudu?

Zobacz

BMW 5 HYBRID

W aucie wykonaliśmy maksymalny dostępny pakiet zabezpieczeń u akredytowanych instalatorów Gtechniq Polska,wraz z aplikacją kompozytu ceramicznego CRYSTAL SERUM ULTRA 10H.

Zobacz

Mercedes S500 Coupe

Mercedes S500 w wersji Designo z łódzkiego salonu Auto-Studio zyskał Ultra Ochronę w postaci aplikacji kompozytu ceramicznego Crystal Serum Ultra 10H od Gtechniq Polska.

Zobacz

VW Beetle

Czy Twój dach cabrio jest odpowiednio przygotowany na zbliżające się warunki zimowe?

Zobacz

Skoda Fabia

Każde nowe auto wymaga ochrony lakieru przed mikrozarysowaniami,oczywiście jeśli ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy

Zobacz

Mercedes SLK

Mercedes SLK 200 trafił do Nas z salonu Auto-Studio Auta Używane.Mimo iż samochód przy przebiegu 47000km. był niemal w stanie kolekcjonerskim,wymagał z Naszej strony drobnego dopieszczenia.

Zobacz

Małe SPA dla DUŻEGO

Małe SPA dla dużego, Pozdrawiamy OSP KSRG Justynów

Zobacz

Audi A3 Sedan

Lakier tego Audi A4 po korekcie i usunieciu kilku drobnych odpryskow, zabezpieczony został na 5 lat powłoką ceramiczną od Gtechniq Polska Crystal Serum Light 9H

Zobacz