Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Konfigurator Autodetailingu

1. Wybierz rozmiar samochodu
Poznaj wszystkie dostępne możliwości

2. Wskaż stan lakieru
Wybierz zakres czasowy wieku auta

3. Przygotowanie lakieru
Wybierz poziom przygotowania przed zabezpieczeniem

4. Wybierz zabezpieczenie lakieru
Możesz zdecydować jak silne i trwałe ma być zabezpieczenie Twojego lakieru

5. Dodatkowe zabezpieczenia
Sprawdź listę dodatkowych możliwości

Fotele ze skóry lub tkaniny

Konserwacja powierzchni foteli z skóry lub impregnacja foteli z alcantary, tkaniny.

Więcej informacji?

Dobierając zabieg konserwacji, impregnacji foteli wydłużysz ich żywotność oraz ograniczysz zużycie (wycieranie i powstawanie przebarwień). Dodatkowo fotele będą posiadały powłokę antybakteryjną Biocote®.

Szyby

Wszystkie szyby zostaną skrupulatnie przygotowane, wolne od trwałych osadów i zanieczyszczeń. Krystaliczna czystość i przejrzystość zostanie utrwalona i ułatwi podróżowanie w trudnych warunkach (deszczu, śniegu).

Więcej informacji?

Jeden z najbardziej ulubionych zabiegów przez klientów. Trwałość powłoki i lepsza widoczność podczas podróżowania, to główne cechy tego zabezpieczenia. Dodatkowo ogranicza do minimum przyleganie szronu, owadów i brudu.

Felgi

Idealnie wyczyszczone wszystkie felgi po deironizacji, odtłuszczeniu i wypolerowaniu zostaną zabezpieczone zbroją dla felg Gtechniq.

Więcej informacji?

Dobierając ten zabieg, trwale przylegający brud i trudny do usunięcia osad z klocków hamulcowych wgryzający się w lakier felgi nie będzie problemem.

Deska rozdzielcza, boczki drzwi, dywaniki

Zabezpieczenie wszystkich elementów wnętrza (poza fotelami) z skóry, tworzyw sztucznych, tkanin.

Więcej informacji?

Wnętrze samochodu będzie higieniczne i bezpieczniejsze. Powłoki mają właściowości antystatyczne i antybakteryjne Biocote®. Wszystkie elementy w wnętrzu auta zostaną pokryte powłoką która ograniczy ich starzenie się i zużycie.

Komplet dodatków

Wybierając komplet zabezpieczeń dodatków zyskasz 20% a dodatkowo w tej cenie zabezpieczone zostaną końcówki wydechów, elementy z tworzyw pod maską oraz światła przednie i reflektory.

Więcej informacji?

Wybierając komplet zabiegów zabezpieczenia wszystkich powierzchni Twojego auta doświadczysz najwięcej korzyści najnowszej nano-technologii. To najlepsze co możesz zrobić dla Swojego auta.

Impregnacja dachu cabrio

Dach cabrio zostanie najpierw dokładnie wyczyszczony aby w kolejnym etapie podać go impregacji.

Więcej informacji?

Dla ochrony przed plamami i wodą ale również dla samej satysfakcji oglądania kropel spływającej z dachu cabrio, warto. Efekt impregnacji utrzymuje się około rok czasu.

Detailing reflektorów

Reflektory zostaną dokładnie wypolerowane, a następnie zabezpieczone wybraną powłoką.

Więcej informacji?

Dla zwiększenia bezpieczeństwa poprawy widoczności i lepszego wyglądu twojego auta.

Wstępna wycena

Suma: 0 zł netto

Umów się