Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Certyfikaty i akredytacje gtechniq, sonax, autocolor

Praca w branży motoryzacyjnej wymaga ciągłego doskonalenia umiejętności. Oferowany przez nas car detailing nie byłby tak efektowny bez odpowiednich szkoleń oraz wieloletniego doświadczenia. Powierzając swoje auto firmie zajmującej się pracami w zakresie zabezpieczenia lakieru warto upewnić się, że pracujący w niej fachowcy posiadają odpowiednie do tego kompetencje.

Naszą wiarygodność dodatkowo podkreśla tytuł autoryzowanego instalatora marki Gtechniq Crystal Serum. Producent z Wielkiej Brytanii bardzo skrupulatnie podchodzi do wyboru partnerów, dlatego jesteśmy jedną z nielicznych firm, która może wykonywać car detailing przy pomocy komponentów ceramicznych marki.

Jako autoryzowany instalator Gtechniq Crystal Serum możemy wykonywać powłoki ceramiczne, które wyróżniają się aż 9-letnią gwarancją. Ponadto pracujący w naszej firmie w Łodzi specjaliści są solidnie przeszkoleni w kwestii m.in. usuwania rys, korekty lakieru oraz obsługi narzędzi do polerowania. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że Twoje auto trafiło w dobre ręce.