Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Poprzednia

Zobacz

  • Auto myjnia Asfor Cardetailing Łódź

Mercedes S63 Cabrio

ASFOR CAR DETALING z Łodzi do impregnacji dachów cabrio stosuje najlepszego preparatu na rynku - I1 Smart Fabric & BioCote® !!!

Smart Fabric to naprawdę inteligentne rozwiązania w dziedzinie autodetailingu. Aby miękki dach samochodu służył długo i niezawodnie, wymaga dokładnego czyszczenia i regularnej impregnacji. Środki do impregnacji konserwują materiał i zmniejszają jego podatność na wchłanianie wilgoci. Dzięki nim, późniejsze mycie dachu powinno być także mniej czasochłonne.

Oprócz pielęgnacji samego poszycia dachu nie należy zapominać o uszczelkach, które zapewniają nie przedostawanie się wilgoci  do środka auta. 

W przypadku tej realizacji Asfor zadbał o wszystkie szczegóły i zabezpieczył dach cabrio, uszczelki, opony oraz całą karoserię specjalną powłoką ceramiczną Gtechniq.

 

Zaufaj akredytowanym instalatorom Gtechniq Polska 
ASFOR Car Detailing Łódź
TEL. 733333400

Następna

Zobacz