Asfor - 9 lat gwarancji

Crystal Serum może być aplikowany tylko przez przeszkolonych profesjonalnych detailerów, posiadających Akredytację Gtechniq Crystal Serum. Na zainstalowaną powłokę Crystal Serum udzielana jest 9 letnia gwarancja.

Usuwanie rys, otarć i odprysków SSR

Użytkowanie auta zwłaszcza w dużych miastach (parkingi centrów handlowych, ciasne uliczki na osiedlach, wysokie krawężniki przed instytucjami publicznymi) powoduje niestety narażenie go na liczne zarysowania, otarcia lub nawet odprysków lakieru. Na tą okoliczność Asfor Car Detailing z Łodzi przygtował specjalną ofertę w postaci innowacyjnej technologi usuwania drobnych szkód na lakierze o nazwie SSR.
 

Usuwanie drobnych otarć bez konieczności lakierowania ? Tak teraz jest to możliwe !!!
 

Amerykańska metoda SSR to unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu małych i średnich zadrapań, rys czy odprysków. Zadraśnięcia, zarysowania i odpryski stają się praktycznie niewykrywalne po nałożeniu SSR na rysę, a co bardzo ważne miernik lakieru nie jest w stanie wykryć jakiejkolwiek naprawy!

Dodatkową korzyścią dla właściciela auta jest cena wykonania niniejszej usługi, zdecydowanie niższa niż lakierowanie całego elementu auta. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z nasza ofertą i kontakt telefoniczny celem umówienia oględzin w naszej stacji autodetailingu.

Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź Usuwanie otarć i rys lakieru Asfor Autodetailing Łódź